Reference

Zlatý pohár 2011 pro Lasocare smaragd

Náš vysoce účinný krém Lasocare Smaragd získal ocenění ZLATÝ POHÁR v soutěži veletrhu kosmetiky INTERBEAUTY PRAGUE 2011. Cena byla udělena za inovativní metodu užití kmenových buněk.

 

Číst 8616 krát

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://lecbavrasek.cz/reference#sigProGalleria11780bc7f4

Názory od Klientek

Michaela Hanáková
"Dobrý den, Také jsem se Smaragdem spokojená. Začala jsem s ním na doporučení od své kosmetičky a nyní jej využívám společně s laserovou terapií také od vás. Používám jej jako noční krém....účinků jsem si všimla tak po třech týdnech, kdy začalo už být vidět, že pleť dostává zdravější barvu a celkový výsledek je super...jde to poznat..."

Jana Charvátová
"...můj názor na smaragd je velice kladný. Popravdě sem nečekala takovou změnu. Nejen ve vyhlazení vrásek, kdy si všimla zlepšení asi po měsíci ale hlavně v celkovém efektu. Trápila mě mastná pleť a smaragd opravdu velmi pomohl..."

Martina Šimková
" "...První sem si všimla vyhlazení vrásek kolem očí. Teď už používám smaragd necelé dva měsíce a když vezmu v potaz a před a po smaragdu...jde to výrazně poznat. Ze začátku se mne ptali kamarádky co používám, protože si všimly změny. Teď ji nejen vídím i já, ale hlavně cítím a to je pro mne důležité..."

Klára Procházková
"Ráda bych se podělila o zkušenost s výrobkem lasocare smaragd. V mých 49 letech sem se trápila se suchou pletí. Než něco koupím tak zjišťuji co se dá a jde vidět že se smaragdem to je opravdu koupila a neprohloupila :). Začala sem cítit od dvou týdnů takový svěžejší pocit na pokožce a po měsíční kůře už byly viditelné výsledky na světě. Nejvíc mě těší jak je pleť hydratována je to hodně poznat.

Natálie Horáková
"Dobrý den, se smaragdem už se známe nějakou dobu a používám ho  pátým měsícem...jsem bývalá kuřačka a v mých 33 letech jsem se svou pletí opravdu chlubit nemohla. Teď už je to mnohem lepší...nejen mimimcké vrásky, ale celkově pleť...prostě se už  necítím jako seschlá švestka :) ..."

Názory z kosmetických salónů

Hana Kloučková, Liberec
"Můj názor na smaragd je jen pozitivní. Mám na něm ¾ klientely. Co se týče výsledů klientky cítí hebkou, svěží pokožku. Při aplikaci smaragdu na mastnou pleť se klientky lépe. Celkově si všímám že smaragd ovlivňuje pozitivním způsobem mazotok. O opravdových výsledcích se dá mluvit okolo dvou měsíců. Záleží na pokožce." 

Mgr. Jarmila Juchová, Ostrava
"Každá žena, která jej zkusila vnímá efekty. Pro mě je určijící poměr cena / efekt. Mám klientky které přemýšlí než vydají. Vzhledem k tomu že efekt u smaragdu je viditelný nejen u vrásek, ale např. zlepšením barvy pleti (po nemocích doporučuji klientkám “smaragdovou kůru” ať se pleť dá rychleji dopořádku.)"

Mgr. Daniela Hlavatá, Mariánské lázně
"Pro mě je důležité že je smaragd naprosto Hypoalergenní. . Používám jej u klientek s exematickou pletí. U klientek zaznamenávám větší změny tak po měsíci. Záleží na tom jak se předtím o svou pleť staraly. Rozhodně je ale vynikající že pleť se staví na nohy tím správným způsobem"